המאגר התורני תורתנו – בקרוב

תתרגלו לחשוב אחרת

כללי המשחק השתנו לחלוטין

שוב לא צריך לשדרג כל שנה-שנתיים כדי לקבל ספרים חדשים.
שוב לא צריך להמתין לתיקוני שגיאות בספרים ולגלות שלא תוקנו.
שוב אין הגבלות כלשהן על כמות העתקה יומית/כמות סימון הטקסט.
ואין צורך לדלג בין חלונית הוורד לחלונית המאגר

מאגר תורני חדשני המכיל אלפי ספרים מכל מכמני התורה הקדושה, החל מתנ"ך ופרשניו, משניות, תוספתא, מדרשים, בבלי, ירושלמי, פוסקים, ספרי מוסר הלכה וקבלה. הכל תחת קורת גג אחת, כאשר כל משתמש יכול להעשיר את המאגר ולהוסיף את כתביו/טקסטים שנמצאים ברשותו למאגר.

כל משתמש בוחר באופן עצמאי איזה ספרים ברצונו להוריד למאגרו הפרטי.

באפשרותו של כל משתמש להגיה את הספרים במאגר, ההגהות יעברו ביקורת קצרה ויאושרו, ועדכונים ישלחו לכל המשתמשים, על עדכון בטקסטים/ספרים חדשים.

אתה לא חייב לשלם. אצלנו לא מוציאים ממך כסף בכח. תוכל תמיד להשתמש במאגר החינמי באופן חופשי. המאגר החינמי לא יכלול את כל מאגר הספרים, אלא מאגר ספרים מצומצם.

אין צורך בכרטיס שיהיה מחובר למחשבך כל זמן השימוש. התוכנה במלואה מותקנת על מחשבך. אנחנו סומכים על המשתמשים שלנו שלא יפגעו בזכויות היוצרים שלנו, אלא יעזרו לנו להמשיך לגדול ולהתפתח, ולזכות את הרבים.

אין צורך בכמה מאגרים שונים, כאן אתה יכול לפתוח בין ספרי טקסט ובין קבצי PDF. אתה יכול לטעון לתוכנה את מאגר הספרים הפרטי שלך, ולחפש בו כאוות נפשך, להמיר אותו לטקסט, ולערוך אותו.

השימוש בתוכנה יכול להתבצע גם דרך תוכנה עצמאית, וגם דרך תוכנת וורד. תתחיל לחשוב נוחות, תתחיל לחשוב באופן חסכוני בזמן.

אלפי קישורים מספר לספר, בלחיצת כפתור תוכל לעבוד מפירוש המגיד משנה לפסוק, לדף גמרא, ולכל שאר הציונים. מצאתם קישור חסר? תוכלו להוסיף אותו בעצמכם, ולעזור לכל הקהילה.

המאגר הוא של כולנו, אנחנו לא דורשים תשלום נוסף על הורדת ספרים חדשים למאגר, כל ספר שנוסף למאגר תוכלו להורידו למחשבכם בכל שלב.

חיפוש מהיר ומתוחכם, דילוג למקור, וחיפוש על פי שמות מחברים.

אנחנו קשובים לרעיונות שלכם. תוכלו לשלוח רעיון ובעז"ה נדאג להוסיף את הפונקציות המבוקשות לתוכנה.

 
 
המאגר התורני

כתוב/כתבי תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות